Robbie Williams w duecie z królową niemieckich szlagierów

Gdzieś tam wspominałam o Helenie Fischer, którą zna każdy za naszą zachodnią granicą. Helena śpiewa chamskie szlagiery, których szczerze nienawidzę. Mimo to lubię panią Fischer, wydaje się być bardzo ciepłą, serdeczną osobą. No i dała się poznać w innej odsłonie za sprawą wspólnego wykonania utworu z Robbie’m Williams’em.

Obraz Simone_ph z Pixabay

Robbie Willims wydał świąteczny album pt. „Christmas Present”, w którym w jednym z utworów zagościł głos Heleny Fischer. Skąd mu się wziął pomysł, by nagrać piosenkę z królową niemieckich szlagierów? Nie mam pojęcia. W wywiadach Robbie mówi, że Fischer jest kobietą niezwykle utalentowaną, piękną, kreatywna, potrafiącą zrobić cudowne show i pociągnąć ludzi do zabawy. Poza tym zachwala Niemcy. No wiecie, takie tam pierdoły chyba każdy wokalista mówi, gdy dziennikarze pytają. A co ma powiedzieć 😀 😛

Chociaż może i rzeczywiście jest pod wrażeniem Heleny, kto go tam wie. Jej twórczości nie lubię, ale doceniam, że ciężko pracuje na to, co ma. Godzinami ćwiczy układy, jednocześnie panuje nad głosem, ma dobry kontakt z publicznością. I z wywiadów można odnieść wrażenie, że jest sympatyczną kobietą. Ponadto artystka ma solidne muzyczne wykształcenie, nie wzięła się na scenie ot tak, z nikąd, jako słodziutka głupiutka blondynka śpiewająca o dupie maryny (kto by o mojej dupie śpiewał). O nie. Teksty i melodie jej piosenek są proste, ale – jakby to rzec – ładne. O miłości, uczuciach. Można się z niej śmiać, ale trzeba zdać sobie sprawę, że w bardzo przemyślany sposób prowadzono jej karierę. Nijakich blondynek wykonujących bezbarwny pop jest mnóstwo. Królowa szlagierów natomiast jest teraz tylko jedna – Helene.
A co do jej urody – piękna kobieta to jest. Niemki też są piękne, wiecie? (tylko że akurat Helene urodziła się w Rosji, nie w Niemczech 😛 ).

Posłuchajcie sobie efektu współpracy Robbie’go i Heleny. Ciekawe co o tym sądzicie.
Ja się nie wypowiem, moją opinię zostawię dla siebie 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s