Z cyklu: „nieszczęśliwe zakończenie”

Dziś opowiem Wam krótką historię Izy, która poznała Raula w Hiszpanii w czasie, gdy tam pracowała jako kelnerka. Młody, umięśniony brunet z przyciemnioną karnacją od zawsze był ideałem męskiej urody dla Izy. W końcu takowego poznała, baa, on jako pierwszy zwrócił na nią uwagę i konsekwentnie ubiegał o jej względy. W końcu się zaangażowała i zakochała bez pamięci i sprowadziła go do Polski…

Iza i Raul żyli na fali hormonów przez pierwszy rok wspólnego mieszkania nad Wisłą. On założył knajpę, ona pracowała w innej. Raul zatrudnił kucharki i kelnerki. Z jedną z nich zaczął niewinnie kręcić, potem poważnie flirtować, aż w końcu sypiać. Iza głupia nie jest, szybko się zorientowała co się święci. Bez zbędnych namysłów postanowiła kupić mu bilet powrotny do domu i wyposażyć go w swoje ostatnie oszczędności, co by miał możliwość wynajęcia mieszkania i szukania pracy w swoim kraju. Tak więc Raul, kopnięty w cztery litery, powrócił do Hiszpanii. Jako że rodzinę miał nieliczną i z każdym jej członkiem był skłócony (miał długi u każdego), stwierdził, że przybędzie znów do Polski, wybłaga Izę o wybaczenie i wszystko dobrze się ułoży. Jak pomyślał tak zrobił.

Iza była zbulwersowana. Zirytowana. W międzyczasie dowiedziała się o regularnych wizytach w domach publicznych Raula. I o drugiej pracownicy lokalu Raula, z którą jej luby sypiał. Ale wyobraźcie sobie, że….

Wyszła za niego.
Wesele ful wypas.
Bo stwierdziła, że go prawdziwie kocha.
No a poza tym miała 34 lata i był najwyższy czas…
Jaki z tego morał? Wesele jak  bajki nie zawsze jest tym szczęśliwym zakończeniem.


wpis opublikowany 8 marca 2016

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s